06.10.2017.- Humanitarna akcija PDF Print E-mail

Drage kolege i koleginice, obaveštavamo vas sa velikom žalošću da i pored velikog truda Studentskog parlamenta, kao i zaposlenih u školi, humanitarna akcija studentskog parlamenta nije sprovedena do kraja iz više razloga. Prvi razlog je i najveći. Humanitarna akcija nije naišla na razumevanje studenata. Drugi, takođe bitan, je taj da se mali broj studenata prijavio za samo apsolventsko veče, odakle je i najveći deo novca trebao da pokrije samu humanitarnu akciju. Zbog toga je Studentski parlament, raspoloživim budžetom, uspeo da organizuje apsolventsko veče generacije 2014/15, ali nije uspeo da isprati samu Humanitarnu akciju. Završni račun apsolventske večeri biće izložen u obaveštenjima, na školskom sajtu. Iz svega navedenog, zaključili smo da ovu Humanitarnu akciju odložimo i nadamo se nekim boljim vremenima i boljim razmišljanjima.

Potpredsednica studentskog parlamenta VŠSSOV

Ivana Viši