11.05.2018. - dr Uglješa Colić, profesor - Izložba studentskih likovnih radova PDF Print E-mail

Obaveštavamo Vas da će se u sredu, 16. maja 2018. u Tehničkoj školi „Pavle Savić“ u Novom Sadu ( Šajkaška 34 ) otvoriti izložba likovnih radova studenata Visoke škole strukovnih studija za obrazovanje vaspitača Novi Sad u 12h.

Istog dana će se održati i likovna radionica  za učenike srednje tehničke škole, kao i za sve zainteresovane, na kojoj će biti demonstrirana likovna tehnika EBRU – slikanje na vodi. Radionicu će voditi studenti Visoke škole strukovnih studija za obrazovanje vaspitača Novi Sad, zajedno sa profesorima Milošem Vasiljevićem MA i dr Uglješom Colićem. Radionica će biti održana od 10 do 12h i svi nastali radovi tokom radionice biće premijerno predstavljeni na otvaranju izložbe. Očekujemo Vas u sredu, svi su dobrodošli!