20.10.2019. Potpisan sporazum o razmeni sa španskom agencijom Espamob' PDF Print E-mail

Poštovane kolege,

Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da je 16. oktobra potpisan bilateralni sporazum između naše škole i organizacije Espamob’ koja se bavi organizacijom programa obuke i stažiranja u Španiji u okviru polja Vocational Education and Training, odnosno strukovnog obrazovanja i obučavanja.

U skladu sa dogovorom koji smo potpisali otvorena je mogućnost obavljanja stručne prakse u Španiji u trajanju od sedam ili jedanaest nedelja, za do pet studenata, u oblasti predškolskog vaspitanja i obrazovanja u vrtiću i jaslicama. Zainteresovani studenti svih godina osnovnih i master studija mi se kao i uvek mogu obratiti preko maila This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ili doći lično u terminu konsultacija.

Konkretni aranžmani u okviru programa mobilnosti za zaposlene se u ovom trenutku razrađuju i o tome možete uskoro očekivati nešto više informacija.

S poštovanjem,
dr Nikola Vetnić
Rukovodilac kancelarije za međunarodnu saradnju