18.03.2020. - Organizacija i struktura vaspitno-obrazovnog procesa PDF Print E-mail

Dragi studenti,
u skladu s trenutnim okolnostima i potrebom da nastavimo online nastavu i prikupljanje predispitnih poena, rad ćemo u narednom periodu organizovati na sledeći način:
• Svakog ponedeljka, na sajtu škole u odeljku Obaveštenja, studenti će dobijati potrebne informacije, Power point prezentaciju i zadatke vezane za oblast i temu koja je planirana za datu nedelju.
• Uz Power point prezentaciju biće naznačeni izvori literature za navedenu oblast, koji su dostupni u Biblioteci škole.
• Za sva dodatna pitanja i nedoumice, vezane za predavanja, nastavnu građu i literaturu studenti mogu da se obrate predmetnom profesoru na sledeći mejl: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
• Uz teorijski deo, studenti će, na nedeljnom nivou, dobijati zadatke vezane za temu koja se obrađuje, te realizacijom navednih vežbi u naznačenom roku prikupljati potrebne predispitne poene.
• Realizovane zadatke, u Word dokumentu, studenti će slati na mejl asistenta: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
• Sve dodatne aktivnosti, obaveze i informacije biće blagovremeno objavljene na sajtu škole.
• Kako je u prosecu uhodavanje u ovaj način rada, za sva dodatna pitanja, nedoumice, budite slobodni da nam pišete na navedena dva mejla.

17.3.2020.
Dr Vesna Colić, predmetni profesor