2020.05.01. Obaveštenje za studente Visoke škole strukovnih studija za obrazovanje vaspitača u Novom Sadu PDF Print E-mail

Poštovani studenti,

Verujemo da se uskoro bliži kraj vanrednom stanju, kada ćemo moći opet da se okupimo u našoj školi, naravno, uz propisane zaštitne mere. Ako situacija to dozvoli, očekujemo da će se već u drugoj polovini maja održati odloženi aprilski rok, a u junu redovno junski rok. Iz tog razloga učite, spremajte se za predstojeće ispite i pratite redovno nova obaveštenja na školskom sajtu i društvenim mrežama. A mi se nadamo da se vrlo brzo vidimo na starom mestu, u našoj školi.

Prof. dr Bojan Milošević,

direktor Visoke škole strukovnih studija za obrazovanje vaspitača u Novom Sadu

Tekst obaveštenja u Word formatu: http://vaspitacns.edu.rs/documents/obavestenje.docx