11.05.2020. - Tamara Milošević, Rezultati VI vežbe iz Organizacije i strukture vaspitno-obrazovnog procesa PDF Print E-mail
Dragi studenti, u prilogu su rezultati VI vežbe. Većina vas je detaljno,  precizno i s razumevanjem uradila oba zadatka, čestitam! Sugestija za ovu oblast: "Pohvalno je manje pohvaljivati", tačnije, umesto pohvale dete podržavamo npr. učešćem u aktivnosti ili potpitanjima kojima pokazujemo našu zainteresovanost, primećujemo njegov trud i sl. Ne podržavamo nagrađivanjem ili "ucenjivanjem" (idemo napolje, ako budete dobri) i sl. Takođe, problemske situacije ne rešavamo kažnjavanjem. Obraćamo pažnju na njegovo ponašanje, a ne na njegovu ličnost.
Što se tiče ostalih poena, studenti koji su naknadno poslali neke ranije vežbe ili korekcije, bodovi su im obeleženi crvenom bojom.
Takođe, svi studenti koji nakon VII vežbe, koja je ujedno i poslednja, ne budu imali potrebnih 30 poena za izlazak na ispit, dobiće nove zadatke kojima će ostvariti tu mogućnost. Kao i do sada, za sva dodatna pitanja/nedoumice, pišite na email:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Puno pozdrava,
Tamara Milošević, asistent