9.12.2021. [Vokalno instrumentalna nastava & Muzička komunikacija] Slanje radova, peti deo PDF Print E-mail

Proverio sam sve svoje linije komunikacije (oba maila) i oba rade u svim uslovima. Čini mi se da je nemoguće da mi šaljete nešto a da meni to ne stigne, ali pretpostavimo da nije tako - procedura je sledeća: kada pošaljete rad možete očekivati bodove odmah u 99% slučajeva a do kraja dana u preostalim, ako do sutradan bodova nema reagujte odmah.

Dakle, krajnji rok za reakciju na odsustvo bodova je PONEDELJAK NAKON KRAJNJEG ROKA ZA PREDAJU RADOVA. Tokom ponedeljka možete mi pisati mail, možete doći lično do mene u kabinet u periodu 8h-14h, alternativno ako nisam prisutan u Školi tog dana (bolest deteta i slično) obratite se Marku da me nazove i da to regulišemo odmah.

Ponavljam, krajnji rok za reakciju je PONEDELJAK NAKON KRAJNJEG ROKA ZA PREDAJU RADOVA.

Ovo se odnosi i na sledeći semestar.

Veliki pozdrav,

Nikola Vetnić