19.12.2022 - HUMANITARNA AKCIJA PDF Print E-mail

Poštovani profesori i studenti,

Želimo da vas obavestimo da naša visoka škola učestvuje u humanitarnoj akciji prikupljanja paketića za decu sa poteškoćama u funkcionisanju, koju organizuje organizacija "Budi heroj", već trinaestu godinu za redom. Cilj nam je da prikupimo što više paketića, jer je ove godine broj dece 1700. Paketići će se prikupljati od 19.12.2022. do 23.12.2022.i možete ih ostaviti u amfiteatru na bini kod ukrašene zavese. Pozivamo vas sve da se priključite, kako bi usrećili što veći broj dece i ulepšali im novogodišnje i božićne praznike!  Naše malo nekome znači mnogo!

Na čelu organizacije "Budi heroj" nalazi se naš veliki sportista Miša Bačulov, koji se godinama bavi humanitarnim radom i nesebično pomaže onima kojima je pomoć najpotrebnija. Prošle godine paketići su dodeljeni sledećim udruženjima i ustanovama:

Udruženje "Sunce"
Udruženje distrofičara južnobačkog okruga