05.05.2020. - Prof. Dragan Ivanov - datum pismenog ispita iz Zdravstvenog obrazovanja PDF Print E-mail

u skladu sa najavama o skorom održavanju aprilskog ispitnog roka, obaveštavam vas da će datum pismenog ispita iz Zdravstvenog obrazovanja biti objavljen NAKON ŠTO SE USVOJI TERMIN APRILSKOG ISPITNOG ROKA.

S obzirom da je Zdravstveno obrazovanje predmet iz prvog semestra, u predstojećem a i svakom narednom ispitnom roku, GRADIVO koje će se proveravati na ispitu biće IDENTIČNO KAO ŠTO JE BILO U JANUARSKOM ISPITNOM ROKU ove godine. Jedina izmena biće ta što će se CEO PISMENI ISPIT POLAGATI ODJEDNOM, na istom testu.

Dakle, studenti koji su položili jedan od dva testa održana u januarskom roku (npr. Prvi Test od 16.01.2020) moraće polagati ispit u celini, s obzirom da se ni u ovom niti u narednim ispitnim rokovima testovi više neće održavati parcijalno (iz dva dela).

Što se tiče testa iz Prve pomoći, isti će biti priznat svim studentima koji su ga položili u bilo kom terminu.

Prof. Dragan Ivanov